€ do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Niemczech sortowanie śmieci Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 lipca 2015 03:13

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów na linii produkcyjnej dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Monachium od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Miejsce zatrudnienia: Monachium

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Ręczne sortowanie odpadów przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia przy pracy na produkcji
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego – jednak nie jest to obowiązkowy warunek
  • zdolność do sprawnego wdrożenia się w powierzone zadania
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • zamieszkanie na miejscu
  • możliwość korzystania z niemieckiego pakietu socjalnego
  • zapewnione prawo do urlopu i wolnych świąt
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV.

Adres kontaktowy: logistyka@euro-labora.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: SORT/INGOL/2015

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-sortowni-smieci-id310699.html

ID ogłoszenia: 46155b569989f5d6

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech sortowanie śmieci Monachium”

  1. andrzej12 na 27 lipca 2015 @ 16:37

    witam jesli dalej potrzebujecie panstwo osob do sortowania to jestem do panstwa dyspozycji pod nr tel 669949885