€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech zbiory kalafiora od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do końca listopada 2015
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 01:27

Gospodarstwo rolne z okolic Lipska poszukuje pracowników do zbioru kalafiora. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka od zaraz do końca listopada.

Stanowisko: Pracownik do zbioru kalafiora

Miejsce zatrudnienia: okolice Lipska, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca listopada 2015

Opis stanowiska:

  • Pracownik odpowiadać będzie za pielęgnowanie oraz zbiór kalafiorów na polu.
  • Do zadań należeć będzie również zajmowanie się kwiatami szklarniowymi.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy zbiorach
  • wysoka kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • wytrzymałość
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zorganizowane miejsce zamieszkania w cenie 3 euro dziennie – jako kaucję, po zakończeniu pracy koszty zamieszkania zostaną zwrócone w całości lub 50%
  • pracę sezonową

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • topjob@onet.pl

źródło: http://www.praca4u.net/scinka-kalafiora-oklipska-id314284.html

ID ogłoszenia: 87455e06c84f2095

11 komentarzy na “Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech zbiory kalafiora od zaraz”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Marian lat 45 jestem zainteresowany pracą przy zbiorze kalafiora proszę o kontakt nr tel: 14 68 35 911 kom: 509 302 909 Lub pocztą tomekd8@gmail.com .

  3. mariuszx12 na 1 września 2015 @ 19:53

    witam , jestem zainteresowana pracą dla dwóch osób may doświadczenie proszę o kontakt 739474828.
    pozdrawiam

  4. FilipGdynia na 1 września 2015 @ 20:24

    FIlip 24 lata. jestem zainteresowany 798 999 439 prosze o kontakt. Pozdrawiam

  5. seweryn halbe na 2 września 2015 @ 06:51

    Witam!Seweryn lat 40 jestem zainteresowany Waszą ofertą,proszę o kontakt.Tel.881-574-019 lub mail serwer71@interia.pl

  6. witam jestem zainteresowany tą praca wraz z kolegą 604 250 084

  7. Witam!
    Jestem zainteresowany pracą. Pracowałem już przy zakładaniu pól szparagów. Proszę o kontakt :570-748-340 lub e-mail p.ziulewski@gmail.com

  8. Wojciechsz567 na 5 września 2015 @ 10:12

    Witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt matiuuu133@gmail.com

  9. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą. Pracowałem przy warzywach-kalafior, kapusta, ziemniaki, truskawki. Proszę o kontakt: 501 464 825 Pozdrawiam.

  10. RafalMuchala na 10 września 2015 @ 18:49

    Witam bym był zainteresowany tą pracą mam 21lat możliwość natychmiastowego wyjazdu proszę o kontakt jak najszybciej nr.tel.669669562