€ 1900 euro

Blacharz samochodowy od zaraz praca w Niemczech Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony dla sprawdzonych pracowników
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2015 23:31
Logo Smuda Consulting R-300

Praca w Niemczech od zaraz na terenie Monachium dla blacharza samochodowego przy naprawie aut powypadkowych. Ogłoszenie dla osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Dla naszego klienta z Niemiec szukamy pracowników na stanowisko BLACHARZ SAMOCHODOWY.

Zakres obowiązków:
1. Naprawa samochodów powypadkowych.
2. Lutowanie i cynowanie.
3. Obsługa ram do prostowania nadwozi.
4. Pozostałe czynności wynikające z charakteru pracy.

Wymagania:
1. Doświadczenie.
2. Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
3. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Pozostałe informacje:
1. Praca od zaraz na czas nieokreślony.
2. Miejsce pracy: okolice Monachium.

Wynagrodzenie:
1. Miesięcznie netto: 1900 euro.
2. Miesięczne koszty zakwaterowania: około 300 euro.

Kontakt:
tel.: 34 350 20 18, 667 057 612, 667 920 340 (poniedziałek – piątek, 10.00 – 17.00)
e-mail: praca@smuda-consulting.com

Nr referencyjny: 0295 – 2015

ID ogłoszenia: 97454e5b9a091d9f