€ do uzgodnienia

Bodensee dam pracę w Niemczech bez języka na budowie od zaraz glazurnik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bodensee
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 maja 2016 04:53

Aktualnie zatrudnimy glazurników-pracowników ogólnobudowlanych do pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie w Bodensee dla osób bez znajomości języka na budowie.

Stanowisko: Glazurnik – budowlaniec

Miejsce zatrudnienia: Bodensee, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace ogólnobudowlane polegające głównie na układaniu glazury
  • inne zadania jak montaż ociepleń, malowanie ścian, szpachlowanie, układanie podłóg, przygotowywanie materiałów budowlanych, itp

Oczekiwania:

  • posiadanie własnej działalności w Polsce lub gotowość do otworzenia działalności w Niemczech
  • doświadczenie w pracy na budowie
  • wysoka motywacja
  • sumienność, zdyscyplinowanie
  • brak nałogów
  • komunikatywność
  • gotowość do ciężkiej pracy
  • mile widziane osoby posiadające własne narzędzia do pracy
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec

Zapewniamy:

  • wsparcie na miejscu, pomoc w sprawach formalnych – w tym również przy składaniu dokumentów w celu rozpoczęcia gewerbe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny:
Piotr – właściciel firmy: +49 175 9956573

rozmowa będzie przeprowadzona w języku polskim. Prosimy kontaktować się od 7 do 22

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-budowlancow-glazurnikow-bez-jezyka-od-zaraz-bodensee/

ID ogłoszenia: 485573d11f8d5592