€ do uzgodnienia

Bondorf Niemcy praca na magazynie zbieranie zamówień bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bondorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 01:42

Oferujemy zatrudnienie w Bondorf na magazynie marketu znanej sieci spożywczej przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień. Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Numer referencyjny: MAG/BON/KW47

Miejsce zatrudnienia: Bondorf, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na magazynie jednego z marketów znanej w Niemczech sieci spożywczej. Pracownik będzie zajmował się zbieraniem towarów zgodnie z zamówieniem z użyciem skanera ręcznego. Zadania będą wykonywane z użyciem wózków.

Oczekiwania:

  • preferujemy osoby mobilne, mogące przyjechać swoim samochodem
  • mile widziane zgłoszenia od par
  • dobra sprawność fizyczna, brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność od zaraz bez powrotu do Polski na święta
  • posiadanie doświadczenia zdobytego w pracy magazynowej

Zapewniamy:

  • umowa o pracę zgodna z niemieckim układem zbiorowym
  • możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
  • szkolenia pracownicze w tym – szkolenie z obsługi wózków niezbędnych do komisjonowania artykułów na magazynie
  • zorganizowania i częściowo opłacona kwatera

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 938565f76dc075aa