€ 10.00 - 11.50 EUR netto

Brema – Niemcy praca jako spawacz MAG 135 (praca na warsztacie)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 października 2017 03:44

Agencja dla klienta z Bremy poszukuje obecnie wykwalifikowanych spawaczy MAG 135 do pracy w Niemczech na warsztacie przy spawaniu konstrukcji stalowych.

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży technicznej do prac ślusarsko-spawalniczych na terytorium Niemiec

Spawacze MAG 135 (praca na warsztacie)

Opis stanowiska:

Pracownicy będą zatrudnieni jako spawacze w metodzie MAG 135 przy spawaniu konstrukcji stalowych (blachy do 15mm) min. słupów trakcji kolejowych, oraz fabryk pasz. Kontrakty prowadzone są w okolicach Lipska (260 km od Polskiej granicy) i w okolicach Dortmundu i Bremy.

Oczekiwania:
• Doświadczenie w spawaniu metodą MAG min. 2 lata
• Aktualny certyfikat spawalniczy
• Brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu
• Składki na ZUS odprowadzane przez ostatnie 30 dni

Oferujemy:

• Stawki godzinowe w przedziałach € 10,00 netto do €11,50 netto (ustalane indywidualnie, w zależności od umiejętności)
• Prace na warsztacie do wiosny 2019
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• Opłacone przez pracodawcę, w pełni wyposażone kwatery blisko zakładu pracy
• Zatrudnienie w oparciu o polska umowę o prace na pełen etat
• Częściowy zwrot kosztów dojazdu
• Regularne zjazdy do kraju
• Możliwość wypłaty zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bomet Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bomet Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Dąbkowskiego 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ID ogłoszenia: 24059f2da82b7e24

1 odpowiedź na “Brema – Niemcy praca jako spawacz MAG 135 (praca na warsztacie)”

  1. Mateusz kluba 87 na 30 października 2017 @ 15:40

    Witam jestem zainteresowany ofertą ,Witam szukam pracy jako spawacz posiadam 2 letnie doświadczenie w spawaniu , jak i aktualne certyfikaty spawalnicze obecnie przebywam od 4 mieś w Bremen . Jestem dyspozycyjną młodą ambitną osobą bez nałogów . Prace jestem gotowy podjąć od zaraz Mateusz-kluba7@wp.pl