€ 8,70 euro brutto/h

Bremen dam pracę w Niemczech bez języka dla par na magazynie zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 03:39

Oferujemy pracę w Niemczech 2015 dla par na magazynie sklepu internetowego przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego w Bremen.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Bremen

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto/h

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do prac magazynowych przy zbieraniu zamówień.
  • Obowiązkiem będzie również pakowanie i przygotowywanie towarów do wysłania.
  • Zamówienia są składane przez klientów za pomocą drogi elektronicznej. Na magazynie składuje się drobną elektronikę, książki, gadżety, artykuły sportowe.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorganizowane
  • duża motywacja
  • kultura osobista
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość,
  • kreatywność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla par
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zapewnione płatne zamieszkanie – pokój dwuosobowy w 3 pokojowym mieszkaniu służbowym, koszty to 300 euro za parę na miesiąc
  • wprowadzenie w zadania
  • liczne szkolenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia – pierwsza umowa podpisana będzie na 3 miesiące
  • pomoc w początkowej fazie zatrudnienia, wsparcie w kwestiach urzędowych

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pracownik magazynowy, Bremen″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 829559916a23944d

3 Odpowiedzi na “Bremen dam pracę w Niemczech bez języka dla par na magazynie zbieranie zamówień”

  1. Witam,
    jesteśmy parą pilnie i z determinacją szukającą zatrudnienia w lepszym świecie. Dyspozycyjni od zaraz – NIC NA STU NIE TRZYMA. Jesteśmy gotowi na długi czas pobytu z dala od kraju, pracowici i rzetelni. Proszę o kontakt telefoniczny +48 505 852 946 lub mailowy: group@op.pl
    Pozdrawiamy.

  2. ekwador1989 na 15 lipca 2015 @ 18:13

    Witam podany mail nie zadziałał mi przy próbie wysłania CV. Napiszę tutaj :

    Witam Podsyłam CV moje i mojej narzeczonej. Chciałem dodać że znajduję się obecnie w pobliżu Bremen. Mam doświadczenie w komisjonowaniu odpowiada mi ta praca tylko zależy mi na tym abym mógł ją wykonywać i mieszkać wraz z narzeczoną. ( Która obecnie jest w Polsce i może szybko dojechać do mnie.

    Straszczając CV mamy 22 i 26 lat, oboje posiadamy uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy.

    Pozdrawiam.

  3. jestem zainteresowany pracom bywam Bremen po samochody ale jestem zainteresowany ofertą prosze o kontakt 733 716 325