€ 8,90 euro brutto/h

Bremen dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 września 2015 01:53

Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku magazyniera w hurtowni spożywczej. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka niemieckiego od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu palet.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • prace fizyczne na magazynie hurtowni spożywczej
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • kontrola jakości produktów
  • układanie na paletach
  • pakowanie i zabezpieczanie

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy
  • efektywność, zaangażowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • dużą zaletę będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • wsparcie przy organizacji kwatery
  • zapewnione zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • pracodawca zapewnia odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zagranicznej firmie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • w przypadku pracy w godzinach nadliczbowych, w soboty, niedziele czy na zmianie nocnej – obowiązuje wyższe wynagrodzenie, zgodne z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:
Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-spozywczej-bremen/

ID ogłoszenia: 86155fb54bbe8fe5

1 odpowiedź na “Bremen dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie zbieranie zamówień”

  1. Witam, jestem zainteresowany tą pracą. Posiadam uprawnienia na wozki widłowe oraz doświadczenie w pracy w godzinach nocnych.Posiadam tez wlasny samochód tak ze dojazd nie stanowi problemu.Prosze o kontakt tel.503598361, lub na maila:robb71@onet.eu.