€ 1680 euro

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz produkcja napojów – izotoników i energetyków Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 października 2016 03:44

Producent napojów izotonicznych i energetycznych posiada wolne stanowiska. Niemcy praca przy produkcji w fabryce z Bremen bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Bremen, Niemcy
Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy – co daje 1680 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace pomocnicze przy taśmie produkcyjnej
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu
  • zadania związane z paletowaniem gotowego produktu

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra organizacja czasu pracy
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • bystrość, pewność siebie, chęci
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 150 euro miesięcznie lub 250 euro miesięcznie w wyższym standardzie
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • pomoc rezydenta polskojęzycznego
  • gruntowne szkolenie
  • pracę dla par

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca w Niemczech na produkcji napojów izotonicznych, Bremen”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 48457fa7e2c10493

4 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz produkcja napojów – izotoników i energetyków Bremen”

  1. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą i gotowi do wyjazdu od zaraz. Prosimy o kontakt na numer 274250279

  2. Jesteśmy małżeństwem szukającym w Niemczech wspólnej pracy. Wysłaliśmy aplikację z naszymi CV. Prosimy o kontakt 510128779

  3. Jestem zainteresowany pracą dla 1 albo 2 osób, mieszkam w Bremen. kontakt: +49 15213639082