€ 2200 - 2700 euro brutto/mc

Bremen ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie od lutego 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 grudnia 2016 03:23

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Bremen przy zbieraniu zamówień do podjęcia od lutego 2017 na magazynie. Niezbędna jest znajomość liczebników i komend do obsługi systemu słuchawkowego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Rozpoczęcie: od lutego 2017
Miasto: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: 2200 – 2700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień
  • obowiązki wykonywane będą z użyciem systemy słuchawkowego lub skanera ręcznego
  • układanie zamówień na palety
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • zdolność do pracy fizycznej
  • znajomość niemieckim komend do komisjonowania oraz liczebników do 1000
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego, poparta certyfikatem

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w przygotowaniu wyjazdu i pobytu na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę
  • opłacanie ZUSu
  • dodatki za pracę w weekendy oraz za nadgodziny
  • pracę od lutego 2017
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony elektronicznej:

[ogłoszenie nieaktualne]

ID ogłoszenia: 610585728fb5994a

1 odpowiedź na “Bremen ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie od lutego 2017”

  1. Madziula9209 na 29 grudnia 2016 @ 19:49

    Dzień dobry. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt +48 512 092 225