€ 1200-1700 euro netto/mc

Brunszwik dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B jako kurier od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 03:39

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech w charakterze kuriera do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Brunszwiku dla kierowców kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B – kurier
Lokalizacja: Brunszwik, Niemcy
Wynagrodzenie: 1200-1700 euro netto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie sortowanie a także skanowanie przesyłek przed załadunkiem na auto służbowe
  • pracownik odpowiada za rozwożenie paczek do klientów prywatnych, firm i instytucji

Oczekiwania:

  • chęć do podęcia stałej pracy na terenie Brunszwiku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • dodatki oraz premie do wynagrodzenia podstawowego
  • auto służbowe
  • zakwaterowanie zorganizowane w odległości 30 kilometrów od siedziby firmy
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pomocny i zgrany zespół

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszeń poprzez stronę poniższą. Aby aplikować należy przesłać wiadomość klikając w „kontakt” nad mapką.

ID ogłoszenia: 1025876d00672c7a