€ 1000-1400

Brunszwik, oferta pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych do pary seniorów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brunszwik
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 02:52
probetreuung (1)

Od 30-go listopada możliwa praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Brunszwiku przy opiece nad dwójką seniorów w wieku 76 i 82 lata.

OPIS ZLECENIA

Rozpoczęcie: 30.11.2017
Miejscowość: Brunszwik
Osoba podopieczna: mężczyzna i kobieta

Opis podopiecznych:.

Miłe małżeństwo poszukuje opiekunki do pomocy. Pani Christa 76 lat cierpi na astme, alergie, inkontynencje, stwardnienie rozsiane i porusza się przy rolatorze. Pan Wilhelm ma raka prostaty i choć przyjmuje leki czasami ma bole. Pan ma 82 lata, ma demencje i inkotynencje.

Schorzenia: inkontynencja, osłabienie starcze, problemy z chodzeniem, demencja (u Pana), astma i alergie (u Pani)

Czynnosci wykonywane przez podopiecznego :
- higiena osobista/ mycie- z pomocą
- ubieranie- z pomocą

Wstawanie w nocy: zdarza sie

Zakres obowiązków:
- pomoc w ubieraniu, higienie
- sprzątanie
- pranie
- organizowanie czasu wolnego

Warunki domowe: Domek jednorodzinny w miescie.

Warunki dla Opiekunki/opiekuna: pokój z łazienką, TV, internet, radio

Wymagania:
- dobra lub dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece,
- gotowość do pracy 2 msc
- prawo jazdy (dostępny samochód)

Warunki zatrudnienia:
-Umowa zlecenie
-Stawka 1300 Euro- dobra znajomość j. niemieckiego
Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: +48 798148303 lub +48 516 903 838,. Bądź mailowo: opieka@probetreuung.eu, rekrutacja@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 4495a0aff0184d75