€ 10-18 euro brutto + dieta

Budowlanka praca w Niemczech dla budowlańców remonty bez języka 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 października 2014 01:58

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy remontach-wykończeniach na rok 2015 – oferta bez znajomości języka dla osób z doświadczeniem na jednym z podanych stanowisk. Kontrakty na terenie całego kraju (zakwaterowanie zawsze zapewnione).

Stanowiska:
- malarz-tapeciarz (nr. ref.: bd/01/2015)
- regipsiarz (nr. ref.: bd/02/2015)
- monter okien (nr. ref.: bd/03/2015)
- hydraulik – monter instalacji (nr. ref.: bd/04/2015)
- glazurnik-kafelkarz (nr. ref.: bd/05/2015)
- parkieciarz (nr. ref.: bd/06/2015)

Zadania:
- typowe obowiązki dla wybranego stanowiska

Wymagania:
- co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe (udokumentowane)
- dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy
- osoby bez nałogów
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- atutem będzie posiadanie własnego środka transportu

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w niemieckiej firmie bez pośredników
- zapewnione wszelkie narzędzia do pracy
- każdy kontrakt przewiduje zapewnione zakwaterowanie (płatne)
- oprócz stawki godzinowej pracownik otrzymuje dietę za każdy przepracowany dzień (wystarczy z nawiązką na pokrycie kosztów mieszkania)
- dobre zarobki uzależnione od kwalifikacji pracownika

Osoby spełniająca nasze wymagania prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem numeru referencyjnego stanowiska, którego dotyczy zgłoszenie.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej zgody przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztags-beruf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 231544851b7080ef

4 Odpowiedzi na “Budowlanka praca w Niemczech dla budowlańców remonty bez języka 2015”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam własny samochód, nie posiadam nałogów i jestem zdyscyplinowanym pracownikiem. Wysłałem CV na e-maila podanego w ogłoszeniu.

  2. witam jestem zainteresowany propozycja pracy mam piecio letnie doswiadczenie pracy w niemczech na budowie przy wykonczeniach
    Znajomosc rysunku,
    kastrukcje KG
    szpachlowanie
    malowanie
    mątarz okien,mebli
    ukladanie parkietu

    prosze o katakt na nr +48787577158
    w tej chwili pracuje w Bochum

    • Witam serdecznie, jestem zainteresowany ofertą przedstawioną przez Państwa. Posiadam umiejętności do prac,które są napisane w ogłoszeniu, nie posiadam nałogów.Mam własny samochód do którego w razie czego swobodnie można zapakować materiały lub sprzęt.Wysyłam CV na e-maila podanego w ogłoszeni.

      Pozdrawiam

  3. justyna28291 na 19 listopada 2014 @ 12:54

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą. Posiadam umiejętności i spełniam wymagania zawierające w ofercie.Swoje CV wysyłam na e-maila podanego w ofercie.

    POZDRAWIAM