€ do uzgodnienia

Budownictwo aktualna praca Niemcy dla malarza od zaraz z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 23:49

Firma budowlana poszukuje fachowca na stanowisko malarz budowlany. Zatrudnienie od zaraz przy wykończeniach, malowaniu ścian. Ogłoszenie z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Malarz

Numer referencyjny: MAL/07/2014

Miejsce: różne lokalizacje, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Prace wykończeniowe przy malowaniu i przygotowaniu ścian pod malowanie.
  • Do zadań należeć będzie tynkowanie fasad, szpachlowanie, malowanie również drzwi, okien i ram.
  • Zadaniem będzie również malowanie elewacji wnętrz

Oczekiwania:

  • wykształcenie w zawodzie malarza
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ze współpracownikami
  • przyjazd swoim samochodem
  • doświadczenie w pracy na stanowisku malarza

Oferta:

  • niemiecka umowa, dobre warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • bezpłatne zamieszkanie
  • wsparcie i opieka pracowników, pomoc w zmianie miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem oraz spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV i LM w języku polskim i niemieckim na adres:

  • e-mail: biuro@pracowniaprofesja.pl z dopiskiem: „KOD REF. MAL/07/2014″

źródło: http://pracawita.pl/oferta-pracy,230876,malarz-kod-ref-mal-07-2014.html

ID ogłoszenia: 56853bc0682e9a7d