€ 1360 euro netto

Budownictwo dam pracę w Niemczech dla pomocnika budowlanego Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2014 01:26

Aktualnie poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech w charakterze pomocnika budowlanego. Zatrudnienie w Stuttgarcie przy regipsach, gipsowaniu oraz innych zadaniach wykończeniowych.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Zarobki: 1360 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Stuttgart

Obowiązki:

  • Wszelkie prace budowlane tak jak:
  • przygotowanie niezbędnych narzędzi i materiałów
  • montaż regipsów, przygotowanie stelaży
  • gipsowanie
  • montowanie systemów przeciwpożarowych
  • wycinanie okablowania

Oczekiwania:

  • język niemiecki na poziomie dobrym oraz chęć doskonalenia znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy budowlańca oraz przy montażu regipsów
  • posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione na koszt pracownika, dziennie opłaty wynoszą 7,50 euro
  • zapewniony kurs językowy na miejscu
  • zatrudnienie na dłużej
  • umowa zlecenie
  • wolne weekendy
  • praca 40 h w tygodniu po 8 h dziennie
  • możliwe nadgodziny

Aplikacja:

  • Kontakt telefoniczny: 534 603 100
  • Wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres: arbeitsvermittlungkonik@gmail.com

Wiadomości w języku polskim będą kasowane

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-id246775.html

ID ogłoszenia: 848542c39c0ce954