€ 13,30/h +zakwaterowanie

Budownictwo dam pracę w Niemczech od zaraz przy regipsach remonty-wykończenia Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 04:12
  • Wygasa: 20 dni, 3 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie w Fuldzie przy remontach i wykończeniach z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy regipsach

Miasto: Fulda, Niemcy

Pensja: 13,30 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • prace wykończeniowe przy montażu regipsów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montaż sufitów podwieszanych a także ścianek działowych oraz szpachlowanie łączeń

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • własny samochód
  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych związanych z wyjazdem

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Obecnie dla bezpieczeństwa rekrutacje prowadzone są online lub telefonicznie.

źródło: www.pracuj.pl/praca/regipsiarz-niemcy-fulda,oferta,7442438

ID ogłoszenia: 3295e7b5a857174a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.