€ do uzgodnienia

Budownictwo Niemcy praca dla elektryka budowlanego Plauen blisko Zgorzelca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Plauen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 01:05

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisku elektryka budowlanego. Zatrudnienie niedaleko Zgorzelca w miejscowości Plauen przy kładzeniu kabli elektrycznych , zakładanie gniazdek elektrycznych itp.

OFERTA NR. 4/16

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy elektryka budowlanego i przemysłowego.

Zakres obowiązków :

– typowe prace przy kładzeniu kabli elektrycznych , zakładanie gniazdek elektrycznych itp.
– zakładanie instalacji elektrycznych na maszynach przemysłowych

Wymagania :
– posiadanie wyżej wymienionych umiejętności
– doświadczenie i wykształcenie w zawodzie
– prawo jazdy i własny samochód
– dyspozycyjność ,
– podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
– gotowość do pracy w zespole
– mile widziane osoby osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :
– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP-DGP
– wypłatę dodatkowych bonusów
– do 30 dni urlopu płatnego
– pracę w rzetelnej i uczciwej firmie
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty , pocztą na adres:

Fraunholz Personal Service GmbH
Äußere Plauensche Str.20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Prosimy o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

ID ogłoszenia: 9156a89bd12d17e