€ do uzgodnienia

Budownictwo Niemcy praca dla murarza bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 02:08

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych bez znajomości języka niemieckiego przy budowie domów. Zatrudnienie w charakterze murarzy dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Murarz

Miejsce: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba stanowisk: 50

Zakres obowiązków:

  • Pracownik będzie przydzielony do prac związanych z budową domów i mieszkań od podstaw.

Wymagania:

  • wiek w granicy 25-50
  • przynajmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku murarza
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy
  • totalny brak nałogów
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego konsultanta
  • pełny sprzęt niezbędny do pracy
  • bardzo dobre zarobki, wypłacane regularnie w euro walucie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zorganizowanie zakwaterowanie w 2 lub 3 osobowych pokojach
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.infopraca.pl/praca/murarz-do-niemiec/niemcy/12481782

ID ogłoszenia: 13856a548fe5712a