€ 14,50 euro brutto + dieta 18 euro/d

Budownictwo Niemcy praca jako pomocnik budowlany przy rozbiórkach bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2017 04:42

Tymczasowa oferta pracy w Niemczech w budownictwie jako pomocnik przy rozbiórkach. Zatrudnienie bez znajomości języka w Kolonii na ok 3 miesiące z bezpłatnym mieszkaniem i transportem.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Kolonia

Start: od zaraz

Czas trwania pracy: ok 3 miesiące

Zarobki: 14,50 euro brutto/h + dieta 18 euro “na rękę” za każdy przepracowany dzień

Zadania:

– praca przy rozbiórce starego biurowca zlokalizowanego na przedmieściach Kolonii

– demontaż armatury, barierek, podłóg, grzejników, drzwi, okien etc.

– wiele zadań wykonywanych jest z wykorzystaniem młota pneumatycznego oraz tzw. “diaxa”

Wymagania:

– tylko osoby niepijące, o wysokiej kulturze osobistej (osoby nadużywające będą natychmiast wysyłane do domów)

– mile widziane doświadczenie w budowlance

– niewymagana znajomość niemieckiego

Oferujemy:

– atrakcyjną pracę tymczasową na okres ok 3 miesięcy z wysokim wynagrodzeniem

– bezpłatne mieszkanie w hotelu robotniczym oraz możliwość bezpłatnego transportu na miejsce pracy

– wszystkie narzędzia potrzebne do pracy

– odzież ochronną

– ubezpieczenie NNW na kwotę 100 000 euro

– dla chętnych możliwość brania nadgodzin

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres email z tytułem wiadomości w postaci: “Rozbiórki budowlane Kolonia – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München
email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 9295979426e83f80

2 komentarze na “Budownictwo Niemcy praca jako pomocnik budowlany przy rozbiórkach bez języka Kolonia”

  1. BladyCisiu na 9 listopada 2017 @ 13:13

    Witam, jeżeli można to proszę o kontakt telefoniczny, gdyż aplikowanie nie działa i nie mam jak wysłać do was aplikacji. Wraz z ojcem (mężczyzna 67 lat, lecz bardzo pracowity, nie bojący się żadnej pracy, pracowaliśmy razem rok czasu w niemczech na wykończeniach) podejmiemy prace w DE. Naszym atutem jest zgranie, znajomość wielu fachów budowlanych, od rozbiórek po wykończenia, a także zbrojenia, betonowanie i róznego rodzaju prace ziemne. Posiadamy własne auto oraz prawo jazdy.

    Numer kontaktowy:721462111

  2. Jak byście potrzebowali to ja chętny ( doświadczenie na budowie 7 miesięcy)