€ do ustalenia

Budownictwo od zaraz oferta pracy w Niemczech dla malarza Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 lipca 2015 03:06

Firma budowlana z Mannheim prowadzi nabór pracowników na stanowisko malarza – tapeciarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy wykończeniach wnętrz.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace remontowo – wykończeniowe
  • wygładzanie, szlifowanie ścian
  • malowanie oraz tapetowanie
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • dbanie o narzędzia
  • uporządkowanie miejsca po wykonanych zadaniach

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na budowie w Niemczech
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych
  • fachowość, odpowiedzialność

Oferta:

  • wysokie zarobki i bardzo dobre warunki pracy
  • zamieszkanie zapewnia pracodawca
  • pracownik posiada ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki
  • zatrudnienie w długofalowej perspektywie
  • niemieckie warunki pracy
  • zatrudnienie w bardzo dobre prosperującej, niemieckiej firmie budowlanej

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny: 12 661 64 00

Lub za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 55555b5642cdbc53