€ do uzgodnienia

Budownictwo oferta pracy w Niemczech bez języka przy remontach i wykończeniach Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 września 2018 04:58

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla budowlańców w Düsseldorf przy remontach i wykończeniach mieszkań. Niemcy praca na budowie bez znajomości języka przy malowaniu, szpachlowaniu, czy montażu regipsów.

Stanowisko: Pracownik budowlany do remontów i wykończeń

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca budowlana – głównie wykonywanie remontów i wykończeń w domach prywatnych
  • obowiązkiem pracownika będzie malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, montaż kafelków
  • pracownik będzie odpowiedzialny za całkowite prace wykończeniowe w łazienkach oprócz montażu hydrauliki czy elektryki
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie montażem regipsów

Oczekiwania:

  • wieloletnie i udokumentowane doświadczenie w pracy budowlańca plus umiejętność i doświadczenie w układaniu terakoty, glazury i fugowaniu
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność
  • sumienność, odpowiedzialność, solidność
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • do dyspozycji pracownika auto służbowe oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:
660 229 420

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-remontowo-budowlany-d%C3%BCsseldorf-i-okolice,oferta,6300059

ID ogłoszenia: 2435b9ece59803de