€ do uzgodnienia

Budownictwo oferta pracy w Niemczech dla malarza budowlanego Würzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Würzburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 października 2014 01:29

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców przy malowaniu fasad i wnętrz. Zatrudnienie w Würzburgu w charakterze malarzy dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: malarz budowlany

Zarobki: do uzgodnienia

Lokalizacja: Würzburg

Obowiązki:

  • Przygotowanie narzędzi, podłoża do pracy oraz niezbędnych materiałów budowlanych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie fasad oraz wnętrz pomieszczeń.

Oczekiwania:

  • pracodawca wymaga udokumentowanego doświadczenia budowlanego w charakterze malarza
  • Obowiązkowo doświadczenie w malowaniu wnętrz oraz fasad
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy i samochodu
  • wykształcenie kierunkowe – budowlane

Oferujemy:

  • konkurencyjne stawki i dobre warunki pracy
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • pracodawca odprowadza ubezpieczenie i składki
  • niemieckie warunki pracy
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 211544caf43be5f7