€ 9 euro netto/h + zamieszkanie

Budownictwo oferta pracy w Niemczech na budowie malarz-tapeciarz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 03:31

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy zadaniach wykończeniowych z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Fulda na stanowisku malarza-tapeciarza.

Stanowisko: Malarz – Tapeciarz

Nr referencyjny: PG/311

Lokalizacja: Fulda, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro netto na godzinę

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowe związane ze szpachlowaniem, malowaniem i tapetowaniem.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przygotowanie podłoża do pracy, zabezpieczenie podłóg i uprzątnięcie po skończonej pracy.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • preferowane zgłoszenia od osób z wyuczonym zawodem
  • konieczne jest doświadczenie
  • obowiązkowość, pracowitość, profesjonalizm

Zapewniamy:

  • bardzo dobrą stawkę godzinową oraz bezpłatne zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • pracę na podstawie umowy niemieckiej
  • zaliczki przelewane raz na tydzień na konto pracownika
  • pomoc na miejscu w kwestiach organizacyjnych
  • wsparcie w trakcie rekrutacji
  • możliwość korzystania z prawa do urlop
  • ubezpieczenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zjazdy do domu oraz nadgodziny prosimy omawiać z przełożonym

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kontaktowy:

  • praca@silverhand.eu z dopiskiem: PG/311

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-budowlany-tapeciarz-niemcy-2834281.html

ID ogłoszenia: 992559cfd50c7b12