€ 12+7

Budownictwo oferty pracy Niemcy – Monter instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fraknfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 września 2014 01:02

Zatrudnienie w budownictwie dla montera instalacji sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji na terenie Bawarii. Praca w Niemczech dla wykwalifikowanych pracowników.

Centrum pracy 24 jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Gliwicach wpisaną do KRAZ pod nr 9270.
W chwili obecnej dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji
w południowych Niemczech w takich landach jak: Bawaria, Hesja, Badenia-Wirtembergia

Zadania:
- instalacja ogrzewania
- instalacje sanitarne
- zakładanie klimatyzacji
- biały montaż

Profil:
- ukończona szkoła o profilu montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne
- wieloletnie doświadczenie zawodowe
- absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
- prawo jazdy B (mile widziane)
- umiejętność szlifowania (mile widziane).

Oferujemy: – wysokie wynagrodzenie wraz z dietami netto
- stabilne miejsce pracy z dobrymi możliwościami rozwoju – umiejętność współpracy w grupie

Wynagrodzenie:
Stawka za godzinę od 12,00 € brutto
Dodatkowo dieta za godzinę od 7,00 € netto.
>> Wielkość otrzymanej diety zależna jest od wykształcenia i zdobytego doświadczenia zawodowego.

APLIKACJA:
Wszelkie świadectwa szkolne oraz inne dokumenty będące dowodem kwalifikacji zawodowych powinny być przetłumaczone na języki niemiecki przez biegłego tłumacza, bardzo mile widziane są referencje od poprzednich pracodawców; wszystkie te dokument powinny być dołączone do Cv.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie dokumentów wraz z numerem referencyjnym mon/09/2014 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu

ID ogłoszenia: 909542559fad520b

Brak tagów