€ 9,20 EUR/h NETTO z zakwaterowaniem

Budownictwo praca Niemcy – Monter wentylacji (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayern
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 października 2014 00:50

Legalna praca w Niemczech dla Polskich monterów wentylacji w Bawarii. Zatrudnienie w budownictwie przy montażu urządzeń oraz diagnozowaniu usterek i bieżących naprawach.

Global Force Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji pracy tymczasowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter Wentylacji

Miejsce pracy – Niemcy

Obowiązki:

• Montaż urządzeń wentylacyjnych,
• Diagnozowanie usterek oraz naprawa urządzeń wentylacyjnych.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność.

Oferujemy:

• atrakcyjna umowa na warunkach niemieckich,
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
• bony na paliwo,
• opiekę polskojęzycznego dysponenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny:MW/N/09/14.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

ID ogłoszenia: 1085437d71266e0e