€ 8000-9000

Cieśla konstrukcyjny praca Niemcy bez języka w budownictwie od zaraz, Fellbach 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 70736 Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 04:18

Agencja “Polski HR” dla kontrahenta z Fellbach poszukuje cieśli konstrukcyjnych do legalnej pracy w Niemczech od zaraz bez języka w budownictwie przy produkcji schodów drewnianych.

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Cieśla
Miejsce pracy:70736 Fellbach, Niemcy

Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Cieśli.
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Fabryka zajmuje się produkcją schodów prostych. Praca w stałym miejscu- na hali.

Obowiązki:
– wykonywanie szalunków pod elementy betonowe,
– wykonywanie konstrukcji drewnianych,
– praca z rysunkiem technicznym,

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
– możliwość wyjazdu z kimś znajomym
– darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
– codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania:
– umiejętność czytania rysunku technicznego,
– samodzielność realizacji powierzonych zadań,
– umiejętność pracy z piłą,

ID ogłoszenia: 4235ca72da5b3ea5