€ 2000€

Cieśla Niemcy praca w budownictwie od zaraz bez języka – prefabrykacja, Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 70736 Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2020 03:07

Firma z Fellbach poszukuje cieśli szalunkowych do pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka w budownictwie przy elementach prefabrykowanych.

Dla jednego z Naszych klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko Cieśla/ Stolarz budowlany na prefabrykacji

Firma zajmuje się produkcją elementów betonowych oraz schodów.

Znajomość języka nie jest wymagana!

Obowiązki:
– wykonywanie szalunków pod elementy betonowe,
– wykonywanie konstrukcji drewnianych,
– praca z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
– umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy (300 metrów od zakładu),
– codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania:
– umiejętność czytania rysunku technicznego,
– doświadczenia na stanowisku,
– umiejętność pracy z piłą,

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu 735 933 892

ID ogłoszenia: 815fdb0cba53e28