€ 12€ netto/ godz.

Cieśla szalunkowy oferta pracy w Niemczech na budowie, Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:12

Agencja “Derksen” dla klienta z Hamburga poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych do podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy wykonywaniu murów nośnych i ścianek działowych.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta- polskiej firmy budowlanej z Gdańska kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
– wykonywanie murów nośnych i ścianek działowych
– wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, zamykanie ścian
– praca na budowie, prace murarskie, budowa szkoły

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowie o pracę, kontrakt na 12 miesięcy
– stawka 12 € netto/ godzinę + niemieckie świadczenia socjalne, ok. 45-50 godz./tydz.
– darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
– zwrot kosztów dojazdu do Hamburga
– zjazdy do Polski raz w miesiącu

Wymagania:
– minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
– wykształcenie zawodowe kierunek murarz/ cieśla lub pokrewne
– dyspozycyjność do pracy na wysokości
– mile widziana podstawowa znajomość jęz. niemieckiego i prawo jazdy kat. B
– rzetelność, uczciwość, motywacja do pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu +48 517 491 707 lub p.rzepka@derksen-polska.pl

ID ogłoszenia: 7845d36b0450eb6a