€ 14 euro

Coswig, Niemcy praca w budownictwie od zaraz przy regipsach – zabudowa karton-gips

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coswig
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2022 01:36

Dla budowlańców w Coswig od zaraz ciekawa oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy regipsach – suchej zabudowie karton-gips. Oczekiwana minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Niemiecka firma produkująca kontenery mieszkalne, która znajduje się w miejscowości Coswig ( koło Drezna) poszukuje:
Monterów płyt gipsowo-kartonowych ((wyposażenie wnętrz kontenerów biurowych, ślusarz, stolarz)
Twoje zadania
Wykonywanie prac z użyciem płyt kartonowo-gipsowych
Montaż prefabrykowanych ścian blaszanych, drzwi, okien, ścian pośrednich i działowych
układanie wykładzin podłogowych
Wykonanie prostych prac montażowych według rysunków projektowych

Oferujemy:
Umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
Zarobki od 14€ /h
Bezpłatne zakwaterowanie oraz dopłaty za dojazd
praca w systemie 2-zmianowym, wolne weekendy
Atrakcyjne świadczenia socjalne
Bezpłatna odzież BHP i regularne badania lekarskie
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 / A2
doświadczenie zawodowe
mile widziani również pracownicy branży budowlanej
gotowość do pracy zmianowej
Mobilność (prawo jazdy+ Auto)

Jeśli wzbudziliśmy twoje zainteresowanie, wyślij nam swoje CV w języku niemieckim z dopiskiem Coswig, a my skontaktujemy się z tobą telefonicznie:

wioletta.kasprzak@randstad.de lub goerlitz291@randstad.de

ID ogłoszenia: 206624c31bbcc4de