€ 1,50 euro/kg

Cottbus oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory czereśni 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 00:26

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach czereśni. Zatrudnienie od zaraz w sadzie z Cottbus dla Polaków. Zakwaterowanie jest zorganizowane bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru czereśni

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe, ok. 1,50 euro za kilogram zebranych owoców

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna wymagająca wysokiej sprawności i zręczności
  • osoba zatrudniona będzie zbierać owoce czereśni ręcznie z użyciem chwytaków oraz drabin

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja
  • zorganizowanie
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • wsparcie medyczne jeżeli będzie taka konieczność
  • uczciwe zarobki wypłacane zgodnie z akordem grupowym
  • pracę sezonową od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane w domkach kempingowych w dobrych warunkach bezpłatnie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej odpowiednio: „Niemcy praca sezonowa przy zbiorach czereśni” na poniższy adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorach-czeresni-cottbus/

ID ogłoszenia: 1175770f06cd0e15

2 Odpowiedzi na “Cottbus oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory czereśni 2016”

  1. Mateusz92_93 na 29 czerwca 2016 @ 13:08

    W raz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani zbiorem , u Państwa . Mamy po 23-24 lata , jesteśmy pracowici i uczciwi , proszę o jaką kolwiek odpowiedz kontakt 721521546

  2. ewa123citi na 2 lipca 2016 @ 15:04

    chciałabym wyjechac do pracy w niemczech przy zbiorach czereśni lub innych prac prosze o kontakt.