€ 2200 euro +premie

Cukiernik – Niemcy praca od zaraz przy produkcji lodów, Sankt Englmar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sankt Englmar
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 01:07

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz doświadczonych cukierników do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Sankt Englmar przy produkcji lodów. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2.

Sedulus sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej Opole zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników chętnych do pracy za granicą.
Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz! Bądź na bieżąco, ogłoszenia zamieszczamy codziennie!
Jeśli interesuje Cię praca w Niemczech dla Par – przejrzyj aktualne oferty pracy.

Opis stanowiska

praca przy produkcji lodów
obsługa klienta
sprzedaż asortymentu
dbanie o pozytywny wizerunek firmy
utrzymywanie czystości w lokalu
praca od wtorku do niedzieli (10:30-18:00)

Wymagania stanowiska

wyuczony zawód cukiernika lub podobny
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
auto na dojazdy do pracy
mile widziane pary!

Oferujemy

niemiecką umowę o pracę
wynagrodzenie: 2200€ brutto/msc + premie uznaniowe
możliwość negocjacji wynagrodzenia na podstawie doświadczenia
możliwość nadgodzin
zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)

Opiekunowie rekrutacji

Jasiak Karolina
rekrutacja@sedulus.pl
+48608554697
Lub bezpośrednio na: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Cukiernik–praca-w-Niemczech/63819/widget-818?lang=pl

ID ogłoszenia: 48861e716ec0fdd6