€ do uzgodnienia

Dam biurową pracę w Niemczech ze znajomością języka, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dresden
  • Znajomośc języka: biegła
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2017 02:10

Agencja rekrutacyjna poszukuje pracowników biurowych z dobrą znajomością języka. Ciekawa oferta pracy w Niemczech na terenie miasta Drezna. Atrakcyjne warunki finansowe do indywidualnego uzgodnienia.

Firma PUR-Service + Montage GmbH z siedzibą w Dreźnie– testowana i certyfikowana przez TÜV.

Poszukujemy osób do pracy biurowej do rekrutacji pracowników i jednoczesnie osoby kontaktowej dla polskiego personelu.

Zadania
Pozyskiwanie personelu dla klientów, w większości pracowników fachowych i pomocników
Aktywny marketing online
Współpraca z pośrednikami, agencjami pracy i ośrodkami szkoleniowymi
Wstępna selekcja dokumentów aplikacyjnych
Prowadzenie rozmów telefonicznych oraz spotkań
Wsparcie dysponentów
Kwalifikacje
Mile widziane pierwsze doświadczenia w rekrutacji pracowników, ale niekoniecznie – osoby początkujące mają również szanse
Mile widziana łatwość komunikacji, dar motywowania i odnajdywania się w nowych sytuacjach
Dobra organizacja pracy
Dobra znajomość języka niemieckiego
Przekonujący i kompetentny styl komunikacji
Zaangażowanie i profesjonalność
Oferujemy pewne i stałe zatrudnienie z dobrym wynagrodzeniem. Dajemy możliwość samodzielnej relizacji kreatywnych projektów. Możliwość rozwoju i praca w zmotywowanym zespole jest dodatkowym atutem.

Ten profil pasuje do Ciebie?

Wyślij nam więc swoje dokumenty aplikacyjne z możliwą datą rozpoczęcia pracy oraz informacją o wyobrażeniu o zarobkach. Jeśli masz pytania, osobą kontaktową jest Pani Anja Zimmermann.

Dane kontaktowe

PUR-Service+Montage GmbH

Meschwitzstraße 21

01099 Dresden

Telefon: 0351 – 501932-15

Strona internetowa: www.pur-service.com

Dołącz do naszego zespołu!

ID ogłoszenia: 87658f8d4cdd3bd3