€ 2300 euro brutto/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech Berlin jako pomocnik śmieciarza od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 05:18

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta od zaraz jako pomocnik śmieciarza w Berlinie na okres minimum 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2300 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczne prace mające na celu odebranie odpadów na przydzielonych obszarach w konkretne dni
  • pracownik będzie podstawiał kubły pod śmieciarkę
  • odstawianie kubłów pod odpowiednie adresy
  • jeżeli są to zbieranie innych odpadów i wrzucanie na pakę śmieciarki

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do utrzymywania dobrych kontaktów z ludźmi, optymizm
  • sprawność fizyczna
  • wywiązywanie się z obowiązków
  • uczciwość, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na początek przez okres 3 miesięcy
  • pracownicy najlepsi mają możliwość przedłużyć umowę
  • dla chętnych możliwość pomocy w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki
  • niemiecka umowa o pracę wraz z ubezpieczeniem, składkami oraz dostępem do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: pomocnik-smieciarza/06/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7155754b1551fa04

10 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech Berlin jako pomocnik śmieciarza od zaraz”

  1. Arkadiusz89 na 6 czerwca 2016 @ 23:43

    Witam, jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy, zainteresowany wyjazdem w każdej chwili, arkadiusznoga@wp.pl, 781097040

  2. szczwany89r na 9 czerwca 2016 @ 18:56

    Witam ,jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z zakwaterowaniem ,mogę zacząć w każdej chwili. Mój numer 531861074 , obecnie przebywam w Osterfeld jako komisjoner .

  3. Jestem zainteresowany oferta moj kontakt girk80@interia.pl

  4. Krzysztof92 na 11 czerwca 2016 @ 12:17

    Szanowni Państwo,
    Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą. Jestem osobą młodą (24 lata), bardzo sprawną fizycznie (regularnie uprawiającą sport siłowy), energiczną, sumienną, znającą język niemiecki na wymaganym poziomie oraz umiejącą pracować w zespole. Proszę o kontakt na poniższy adres mailowy: k7chmielewski@gmail.com lub numer telefonu: 692 425 529.

  5. Witam interesuje mnie ta praca proszę o kontakt +31 685 653 066 pozdrawiam :)

  6. Mikesynetarman na 12 czerwca 2016 @ 20:52

    Witam, jesten zainteresowany daną ofertą pracy, poproszę o kontakt 722 723 747 lub mykhailo.synetar@o2.pl

  7. Marcin.Szewczyk na 25 czerwca 2016 @ 11:34

    Witam.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy nawet od zaraz.
    Posiadam niezbędne szczepienia do wykonywania takiej pracy gdyż pracowałem na recyklingu.
    - szkło
    - pet
    - makulatura
    - zmieszane
    Posiadam również aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Mam również ukończony kurs języka niemieckiego (1A) oraz posiadam podstawowy kurs języka angielskiego .
    Jestem osobą zdyscyplinowaną odpowiedzialną , nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt ze mną na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl

  8. Witam ja naj najbardziej jestem zainteresowany ogłoszeniem !!!
    mogę zaczac pracę od zaraz
    pozdrawiam i oczekuje na kontakt

  9. anita127776 na 9 sierpnia 2016 @ 16:15

    Dzień dobry jestem zainteresowany mam lat 39 ,pracą ale obecnie pracuje w niemczech do pażdziernika i mam pytanie czy jest mozliwość zatrudnienia w listopadzie zależy mi bardzo bo mam rodzine na utrzymaniu oraz jeszcze syna niepełnosprawnego prosze o odpowiedz anita7776@interia.pl

  10. jak najbardziej jestem zaineresowany prosze o kontakt 78146713 prace moge zaczac od zaraz