€ 2500-3500/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka dla pomocnika śmieciarza od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2020 03:09
  • Wygasa: 15 dni, 7 godzin

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku pomocnika śmieciarza. Od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie dla chętnych zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 2500 do 3500 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna polegająca na odbieraniu odpadów z posesji prywatnych, firm, bloków
  • pracownik będzie zajmował się wrzucaniem worków na pakę oraz podstawianiem kubłów pod śmieciarkę do załadunku

Oczekiwania:

  • sumienność, solidność, pracowitość
  • niezawodność
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • umiejętność współpracy

Zapewniamy:

  • legalną, niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami, płatnym urlopem
  • wsparcie Polskiego koordynatora na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w komfortowym, jednoosobowym pokoju za 300 euro miesięcznie
  • środki ochronne oraz ubiór do pracy
  • pracę w ambitnym i zgranym zespole

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/11/2020″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 495fb13fbd40a0b

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka dla pomocnika śmieciarza od zaraz Berlin”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą pracy jako pomocnik smieciarza,nr telefonu 604080758

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.