€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka na magazynie komisjoner w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 maja 2014 01:29

Magazyn z siedzibą w Kolonii zatrudni pracownika na stanowisko komisjonera. Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownik będzie odpowiadał za zbieranie i kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem.
  • Obowiązkiem będzie komisjonowanie towarów.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie oraz przepakowanie paczek.

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • dynamiczne tempo pracy
  • wysoka wydajność
  • doświadczenie w podobnej pracy- szczególnie przy pakowaniu towarów na magazynie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym
  • atutem będzie umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w każdym stopniu
  • mile widziane będzie przyjechanie do pracy w Kolonii własnym samochodem

Oferta:

  • niemieckie warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • przedstawiamy ofertę na stałe
  • dobre zarobki plus liczne bonusy
  • zamieszkanie zapewnia pracodawca

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o przesłanie wiadomości na adres:

  • praca.niemcy@workservice.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-niemcy-2318367.html

ID ogłoszenia: 15453660644bb72d

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka na magazynie komisjoner w Kolonii”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy , pracowałem jako komisjoner w EDECE w Goscheim i w Halle w ROSSMANIE . Prosze o kontakt muj tel:+48 730610961.

    pozdrawiam Arkadiusz Wróbel

  2. Dzień dobry. Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na w/w stanowisko. Sądzę że podołam zadaniu. Mam 8 letnią praktykę na podobnym stanowisku oraz polskie uprawnienia na wózki widłowe. Kontakt do mnie +49 151 634 613 78. Pozdrawiam i mam nadzieje że do usłyszenia.