€ 2500-3500/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz jako pomocnik śmieciarza Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2021 03:04

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie także bez znajomości języka na stanowisku pomocnika śmieciarza. Niemcy praca fizyczna z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2500 do 3500 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • praca fizyczna wykonywana w zespole
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie podstawianie koszy pod śmieciarkę do załadunku oraz wrzucanie na pakę worków z odpadami sortowanymi

Wymagania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • umiejętność bezkonfliktowej oraz wydajnej pracy w zespole
  • solidność, niezawodność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem, świadczeniami oraz odprowadzaniem podatku
  • prawo do płatnego urlopu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby – na miejscu zorganizowane jest wyposażone mieszkanie z lodówką, pralką, garnkami, sztućcami, internetem
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/08/2021″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 855610193ba946e7