€ 2800-3400/mc brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2020 04:39

Od zaraz zatrudnimy Polaków na stanowisku pomocnika śmieciarza w Norymberdze. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Wakaty: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2800 do 3400 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia czy znajomości języka

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w zespole przy odbieraniu odpadów z posesji prywatnych, bloków, firm, itp.
  • pracownik będzie zajmował się podstawianiem kubłów pod śmieciarkę oraz zbieraniu odpadów w workach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • punktualność, zaangażowanie, sumienność
  • zdolności manualne
  • chęć wyjazdu i podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o 3 miesięczną umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • dla pracowników najlepszych gwarantowana stała współpraca
  • pełny etat i opcja wypracowywania nadgodzin
  • praca od 8 do 10 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie za miejsce w jednoosobowym pokoju

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 10 maja 2020. W wyjątkowych okolicznościach i po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Pomocnik śmieciarza, Norymberga – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 2245ea9d69f5d70b

23 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka pomocnik śmieciarza od zaraz Norymberga”

  1. PawelTrzcinski na 30 kwietnia 2020 @ 11:09

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy
    28 lat znajomość języka angielskiego komunikatywna zdrowy bez nałogów
    Możliwość podjęcia pracy od zaraz
    Mój nr tel 509 712 639

  2. DamianD1996 na 30 kwietnia 2020 @ 12:09

    Witam
    Jestem zainteresowany oferta mam 24lat I jestem gotowy na prace fizyczna od zaraz.
    Mój nr. 507391401
    Dziękuję

  3. Jestem zainteresowany, mój numer 882615983

  4. Witam.
    Jestem zainteresowany oferta pracy.
    Moge podjac prace od 01.06.2020.
    45 lat , znajomosc jezyka angielskiego.
    Bez nalogow.
    Bardzo dobra kondycja fizyczna.
    Moj nr tel: 00306996289027

  5. Pawel Kobusinski na 1 maja 2020 @ 08:44

    Dzień dobry. Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Niestety nie można wysłać wiadomości e-mail z cv. Prosimy o kontakt 603-914-053

  6. Rafal198 na 1 maja 2020 @ 16:06

    Jestem zainteresowany ofertą pomocnik śmieciarza Norymberga bez nałogów 35 lat możliwość podjęcia pracy od zaraz mój nr telefonu 691229865

  7. Autodestrucktione na 3 maja 2020 @ 11:05

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy jako pomocnik smieciarza, email: gb65801@gmail.com , tel.+48 793 728 042

  8. Marcin Kaczmarek na 3 maja 2020 @ 16:45

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy jako pomocnik śmieciarza email: niken@op.pl, tel +48 693458573

  9. Jacek 84 na 4 maja 2020 @ 21:39

    Dzień dobry, Jacek Dytko, Jestem zainteresowany pracą jako pomocnik śmieciarza, bez nałogów, pracowity, sumieny, Jestem na miejscu, oto mój numer telefonu +4915237710015

  10. Krystian1975 na 5 maja 2020 @ 18:34

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Bez nałogów, pracowity, punktualny. Mam 45lat. Jestem sprawny fizycznie. Dodatkowo posiadam prawo jazdy kat. C oraz C + E. Jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Mój telefon kontaktowy: 604287435

  11. Jakubson87 na 6 maja 2020 @ 05:24

    WItam jestem zainteresowany oraz posiadam doswiadczenie na tym samym stanowisku.Wiek 33 lata dobra znajomosc J.Angielskiego
    Mozliwosc wyajzdu i podjecia pracy od zaraz
    jacobkucz@gmail.com

  12. Stefanw na 6 maja 2020 @ 13:14

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy jako pomocnik śmieciarza. Jestem człowiekiem bez nałogów spokojnym, szanuję pracę jaką wykonuję oraz drugiego człowieka. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

  13. porzadnypracownik na 9 maja 2020 @ 15:31

    Wysłałem CV na e-mail firmy. Proszę o odpowiedź. Mój e-mail: eryk.garncarski@op.pl

  14. Gabriele na 11 maja 2020 @ 11:49

    Jestem zainteresowany tą pracą.Jestem odpowiedzialny i punktualny Lubię pracować

  15. Gabriele na 11 maja 2020 @ 11:50

    Interesuje mnie ta pracz

  16. Gabriele na 11 maja 2020 @ 11:51

    Mój nr 0039 3452259082

  17. Gabriele na 12 maja 2020 @ 18:10

    Jestem bez nałogów.Lubie pracować Jestem seria osobą.Podejme pracę od zaraz.

  18. Fabian25 na 18 maja 2020 @ 12:07

    Jestem zainteresowany waszą ofertą czy jest nadal aktualna dla dwóch osób Prawo jazdy kat: C B ADR

  19. Arek Olszak na 19 maja 2020 @ 18:30

    Jestem zainteresowany arrkolszak@yahoo.com tel +48737296100

  20. damian19940912 na 21 maja 2020 @ 19:57

    Witam. Pracuje w Polsce w tym zawodzie 🙂 damian19940912@gmail.com
    Jestem zainteresowany 🙂

  21. Witam jestem zainteresowany pracą z kuzynem 18 i 19lat, Mateuszgolba@op.pl nr tel 509901784 pozdrawiam

  22. Danielek34 na 25 maja 2020 @ 13:49

    witam , jestem zainteresowany pracą fizyczną stałą jak co to prosze o kontakt 721588651

  23. Patryk1999 na 27 maja 2020 @ 12:06

    Zainteresowanych trzech młodych spokojnych mężczyzn mój e-mail to patryk.klyszcz@wp.pl