€ 13,20/h brutto + zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 04:49

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie przy przeprowadzkach z zakwaterowaniem bezpłatnie zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,20 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres obowiązków:

  • praca zespołowa przy przenoszeniu rzeczy klientów, zabezpieczaniu ich, demontażu itp
  • obowiązkiem będzie załadunek oraz rozładunek na samochód służbowy
  • często prace wyjazdowe z noclegiem

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem, prawem jazdy kat B lub C oraz znajomością języka
  • zdolność do pracy w zespole
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym o podwyższonym standardzie
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia większość ekipy obecnie stanowią Polacy i Litwini
  • wdrożenie w obowiązki oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • opiekę polskojęzycznych współpracowników

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: przeprowadzki/01/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 9355a5bbc8b18040

5 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Stuttgart”

  1. witam, jestem zainteresowany ofertą pracy,prawo jazdy kat.b,c,e, zaświadczenie o niekaralności,nie znam j. niemieckiego,nie pracowałem jeszcze w niemczech, nie mam nr referencyjnego,
    wyrażam zgode na przetworzenie moich danych
    darek

  2. Jakub Salomon na 18 stycznia 2018 @ 03:41

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą numer telefonu: 661211867.
    Gotowość pracy od zaraz.
    Proszę o odzew.

  3. Witam mam na imie Artur 40 lat. Silny dobrze wygladajacy posiadajacy prawo jazdy kat.b. Doswiadczenie ponad 10lat w przeprowadzkach. Muj numer 789454901

  4. Witam mam na imie Adam mam 29lat posiadam prawo jazdy kat.B jestem zainnteresowany praca to Moj nr 661161673

  5. Sylwester Biernacki na 12 maja 2018 @ 23:40

    Zainteresowany 607761039 pozdrawiam