€ 11,50 euro brutto/h + mieszkanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy recyklingu od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 00:57

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy recyklingu. Oferta aktualna od zaraz z Dortmundu przy sortowaniu surowców wtórnych.

Stanowisko: Sortowacz odpadów
Miasto: Dortmund, Niemcy
Termin: od zaraz
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sortowanie odpadów
  • śmieci są już pierwotnie oczyszczone i suche
  • sortowanie polega na rozdzielaniu surowców wtórnych

Wymagania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka kondycja i siła fizyczna
  • zdolności manualne
  • rzetelność, sumienność
  • punktualność, solidność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • darmowe zamieszkanie w hotelu robotniczym lub w samodzielnym mieszkaniu za dopłatą w wysokości 150 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz z poprzedzającą ją umową próbną

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy. Wiadomość zatytułowaną: „recykling/06/17″ należy przesłać wraz z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-recyklingu-dortmund/

ID ogłoszenia: 139593dbcd59ce4b

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy recyklingu od zaraz Dortmund”

  1. Witam. Mam na imię Adam i mam 43 lata. Aktualnie mieszkam na ternie Niemiec w Darmstadt. Jestem w trudnej sytuacji i szukam pracy. Dodaje, że od 17-stego roku życia pracowałem fizycznie. Jestem sumienny, odpowiedzialny i punktualny. Potrafię pracować w grupie. Bardzo mi zależy na w/w pracy. Mój nr. +49 1522 293 18 91 lub madamo1974@interia.pl