€ 12/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 02:55
  • Wygasa: 26 dni, 11 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Oferta zatrudnienia w Kolonii dla par i grup bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sortowanie manualne odpadów
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna,
  • zdolności manualne, zręczność
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej

Zapewniamy:

  • wyprawkę w postaci odzieży roboczej oraz środków ochronnych
  • pracę również dla grup i par
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie za darmo
  • przyjazne warunki zatrudnienia i zgrany zespół
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Kolonia 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4955b707002295be

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów od zaraz Kolonia”

  1. Joanna.5991 na 15 sierpnia 2018 @ 17:06

    Witam jest nasz 6 osob jestesmy zainteresowani praca i wyjazdem w kazdej chwili proszę o kontak moj numer 507340158

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.