€ 5,60 €/h netto

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka w leśnictwie Weener 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weener
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 marca 2014 21:58

Szkółka leśna w Weener zatrudni pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech jako pomocnik leśniczego. Ogłoszenie przy sadzeniu i pielęgnacji drzew owocowych i iglastych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Weener
Wynagrodzenie: 5,60 euro/h netto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sadzenie drzew oraz ich pielęgnację (przycinanie, przesadzanie, podlewanie, nawożenie) oraz inne pracę pomocnicze zlecone przez pracodawcę.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- odpowiedzialność i zaangażowanie do pracy
- osoba zdrowa i sprawna fizycznie
- możliwość wyjazdu na minimum 3 miesiące
- osoby ze statusem studenta mają pierwszeństwo podczas rekrutacji na stanowisko

Oferujemy:
- pracę na okres minimum 3 miesięcy
- umowę zlecenie
- kontakt z polskim koordynatorem
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- pomoc w organizacji podróży do Niemiec i miejsca pracy
- szybkie przeszkolenie i wdrożenie w system firmy
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV z dołączoną klauzulą poufności na adres: marek@ewfpraca.eu w tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: SZL/NIEM/2014

Źródło: http://www.ewfpraca.pl/sub/pl/oferty-pracy/praca-w-holandii3/75/

ID ogłoszenia: 977531c9997ef2cb

8 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka w leśnictwie Weener 2014”

  1. Witam jestem zainteresowany to ofertom pracy jestem sprawny fizycznie z checiom podejme prace numer tel 757134335 pozdrawiam

  2. Jaroslawa na 10 marca 2014 @ 08:46

    Witam,jestem zainteresowany praca .Moge wyjechac od zaraz wlasnym autem .kontakt 513919466 lub jaroslawszkudlarz@gmail.com

  3. PIOTRLANGOWSKI na 10 marca 2014 @ 10:35

    516 421 978
    latek01@wp.pl

    Dzień dobry,

    Szanowni Państwo,
    w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
    Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

  4. berni1805 na 10 marca 2014 @ 12:15

    Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy zamieszczoną przez Państwa .Jestem człowiekiem solidnym rzetelnym .Pracuje szybko i sprawnie .Większość swojego życia prowadziłem samodzielną działalność gospodarczą z sukcesami. Jestem dyspozycyjny od zaraz .Posiadam średnie wykształcenie techniczne ,ponadto prawo jazdy kategorii B ,C znam język angielski w stopniu podstawowym .Z góry dziękuje za zainteresowanie moją osobą .Mój telefon 698413145.Mój e-mail ;benas1805@wp.pl.Pozdrawiam

  5. robert3434 na 11 marca 2014 @ 12:09

    Witam jestem zainteresowany to ofertom pracy jestem sprawny fizycznie z checiom podejme prace pracowałem kilka lat w lesie tak ze wiem co z czym się jew lesie numer tel 781827148 pozdrawiam

  6. krzysieszk na 18 marca 2014 @ 19:48

    witam jestem zainteresowany oferto i moge wyjechac od razu jestem sprawny fizycznie mam 28lat zonaty z dwojka dzieci pracowałem dorywczo przy sadzonkach w lesie .moj adres dor-szk@wp.pl i tel 518121974 posiadam prawo jazdy kat B I WŁASNY SAMOCHOD POZDR

  7. sebapeja2014 na 21 marca 2014 @ 18:40

    WIATAMY JESTESMY BARDZO CHETNI Z MOJA KOBIETA PROSMIMY O KONTAKT 798-783-253 DZIEKUJEMY POZDRAWIAMY

  8. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Jestem osobą młodą, kreatywną ,zaradną proszę o kontakt,
    +48 504470995 lub email tryseemee@gmail.com

    Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby.
    Dziękuję i pozdrawiam.