€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla 20 Polaków na magazynie Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 marca 2014 00:46

Magazyn z Heilbronn zatrudni 20 Polaków do fizycznej pracy w Niemczech. Ogłoszenie przy komisjonowaniu, rozładunku i załadunku oraz skanowaniu towarów. Pracodawca wymaga od kandydatów umiejętności swobodnej komunikacji w języku niemieckim.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Heilbronn

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 20

Opis zadań:

  • Zadania fizyczne na magazynie
  • Do obowiązków należeć będzie kontrolował dostawy: rozładunek i załadunek tirów.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za komisjonowanie oraz skanowanie towarów

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • koniecznie udokumentowane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w grupie
  • dobre zdrowie i sprawność fizyczna

Oferta:

  • Możliwość podjęcia legalnego zatrudnienia w Niemczech
  • dobre zarobki
  • oferta pracy na dłużej
  • praca na pełny etat wyłącznie na druga zmianę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania zgłoszenia na adres: opole@paretti.pl

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/20-osob-do-magazynu_i316

ID ogłoszenia: 5865313a5b330aef

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech dla 20 Polaków na magazynie Heilbronn”

  1. Sebolek20 na 3 marca 2014 @ 16:09

    Witam. Jestesmy zainteresowani Państwa ofera.Posiadamy obydwoje uprawnienia na wuzki widłowe prawo jazdy kat B. Jestesmy zetelnymi uczciwymi i pracowitymi sprawnymi fizycznie chłopakami bez nałogów i nie karani szybko sie ucze. Prosze o kontakt 693024562 posiadamy włsny samochod ktorym jestesmy w stanie nawet jutro wyjechac. Pozdrawiamy Sebastian i Michał