€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla magazyniera w Edeka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2014 12:05

Magazyn firmy Edeka poszukuje pracowników fizycznych do komisjonowania i zbierania zamówień. Zatrudnienie w Hamburgu dla pracowników fizycznych ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Wszelkie zlecone przez przełożonego prace na magazynie, np:
  • zbieranie zamówień zgodnie z zamówieniem
  • komisjonowanie towarów
  • pakowanie i przygotowanie do wysyłki lub wydania
  • etykietowanie paczek
  • obsługiwanie skanera, wózka paletowego
  • korzystanie z systemu magazynowego
  • inne zadania

Oczekiwania:

  • pracownik musi koniecznie władać swobodnie językiem niemieckim
  • gotowość do zabrania swojego auta
  • doświadczenie w pracach magazynowych
  • zaangażowanie
  • dynamiczne tempo pracy efektywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach w oparciu o umowę o pracę
  • zorganizowane mieszkanie
  • pracodawca opłaca ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o zgłaszanie się poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 9545421fa76e6a10