€ 10 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla mężczyzn od zaraz przy sprzątaniu hali produkcyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 03:14

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla mężczyzny przy sprzątaniu hal produkcyjnych. Oferta od zaraz skierowana dla pracowników fizycznych przy myciu maszyn używanych w procesach produkcyjnych.

Stanowisko: Sprzątacz

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Praca fizyczna przy sprzątaniu hali produkcyjnej. Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie czyszczenie maszyn używanych w procesie produkcyjnym.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy
  • bardzo duża motywacja
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
  • wiek w granicy do 30 roku życia

  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach 15 – 3
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • dla pracowników przewidziane są dodatki za pracę w nocy, niedziele oraz święta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą oferta pracy w Niemczech prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt: praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/czyszczenie-maszyn-i-hal-praca-dla-mezczyzny-id282891.html

ID ogłoszenia: 755540c44f6ec9d