€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla pakowacza na magazynie Freiburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 lutego 2014 01:42

Aktualna propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na magazynie. Ogłoszenie z Freiburg dla pakowaczy przy pakowaniu towarów i przygotowywaniu ich do wysyłki.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Lokalizacja: Freiburg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Do zadań pracownik należeć będą prace magazynowe przy zbieraniu zamówień.
  • Głównym zadaniem będzie pakowanie towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki lub wydania klientom

Wymagania:

  • motywacja do pracy, sumienność
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym

Oferta:

  • Zapewniamy umowę na niemieckich warunkach
  • zapewnione ubezpieczenie, urlop oraz składki
  • zamieszkanie
  • dobra płaca

Aplikacja:
CV oraz zdjęcie należy przesłać na adres:

  • niemcy@euro-labora.com

w tytule wiadomości prosimy wpisać: PAK/DE

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/pakowacz_i273

ID ogłoszenia: 251530f7beba9caf

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech dla pakowacza na magazynie Freiburg”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa propozycją pracy.
    Nazywam się Łukasz mam 28 lat jestem sprawny fizycznie kulturalny bez nałogów oraz sumienny.
    Posiadam duży bagaż doświadczenia pracowałem w wielu firmach zagranicznych które znajdują się w Anglii oraz Holandii.
    Znam j.angielski aktualnie uczę się j.niemieckiego można powiedzieć że opanowałem już podstawy języka niemieckiego.
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz

    Kontakt lukas.schens@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam Łukasz

  2. terminator8282 na 3 marca 2014 @ 16:51

    Witam serdecznie , jestem zainteresowany praca oferowana przez Panstwa , obecnie przebywam na terenie Niemiec ( Munchengladbach ) pracowalem juz na terenie niemiec na warunkach niemieckich , mam 32 lata posiadam wlasny samochod , konto AOK , jestem uczciwy , sumienny . do niemiec przyjechalem do pracy lecz z powodu iz bylo to oszustwo to w chwili obecnej jesli nie znajde pracy i mieszkania bede zmuszony wrocic do Polski do konca tygodnia , posiadam doswiadczenie pracy na stanowisku pakowacz z duzym naciskiem na precyzje i czas wykonywania pracy , na wezwanie jestem w stanie przyjechac z dnia na dzien pod wskazany adres , za rozpatrzenie mojej kandydatury z gory dziekuje

    Maciej .

    nr.tel. + 48 500 137 255

  3. Rudakosa87 na 5 marca 2014 @ 01:28

    Witam,jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu zapalniczek w Berlinie.Posiadam 4letnie doświadczenie w pracy na produkcji (również za granicą-w Holandii). Posiadam prawo jazdy kat. B. Znam język niemiecki w stopniu średniozaawansowanym.Jestem osobą dyspozycyjną, punktualną,rzetelną,komunikatywną, nie bojącą się wyzwań,ambitną. W ostatnim czasie pracowałam w firmie Raben,gdzie zajmowałam się składaniem,wysyłaniem paczek,zamówień realizowanych w programie RedPraie Trolley 02.Proszę o kontakt 505610125, saszka132@wp.pl