€ 8,50 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par pranie dywanów bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2015 02:38

Poszukujemy pary bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do fizycznej pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem przy praniu dywanów oraz mebli tapicerowanych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Frankfurt nad Menem

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Do zadań należeć będzie pranie dywanów, tapicerki oraz kanap.
  • Praca odbywać się będzie w punkcie stacjonarnym.
  • Zadania wykonuje się za pomocą specjalnych odkurzaczy piorących.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak uczuleń na detergenty
  • wytrzymałość fizyczna
  • przykładność, precyzyjność
  • obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w doskonale prosperującej niemieckiej firmie
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przejścia na umowę stałą
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wprowadzenie do zadań
  • pełne szkolenie
  • pomoc na miejscu koordynatora z Polski
  • zorganizowane lokum w mieszkaniu służbowym, koszt miesięczny to ok. 300 euro za parę

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: praniedywanów/06/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 745555bce2dbfccd

4 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par pranie dywanów bez znajomości języka”

  1. ppaauulliinnaa na 21 maja 2015 @ 11:13

    witam
    wraz z chlopakiem i kolezanka jestesmy zainteresowani oferta i gotowi podjac prace od zaraz.
    Bardzo prosimy o odpowiedz i z gory dziekujemy.

  2. Sebastiann na 8 czerwca 2015 @ 19:16

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany ofertą. Jeśli jeszcze potrzebują państwo pracowników, jestem dostępny od zaraz. Proszę o kontakt na portalu lub na gmail : gewurelf@gmail.com

  3. Witam
    Posiadam 5 lat doświadczenia w czyszczeniu dywanówi tapicerek meblowych. Często pomaga mi narzeczona. Pracujemy maszynami karcher puzzi 100 i kirby. Jesteśmy poważnie zainteresowani ofertą. Proszę o kontakt malpa.legia@gmail.com

  4. paweltymczyj na 6 lipca 2015 @ 11:46

    Witam, od kilku lat sam na wlasna reke wykonuje takie uslugi z zakresu prania tapicerki samochodowej, pranie dywanów, czyszczenie/pranie wypoczynków. Posiadam wlasną chemie warta kilkaset zlotych, moge ja zabrac ze soba i pokazac swoje umiejetnosci na najbardziej zabrudzonych powierzchniach, moj email paweltymczyj@o2.pl pozdrawiam.