€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla pokojówki w hotelu Konstancja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Konstancja
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 września 2014 01:41

Hotel z Konstancji prowadzi nabór na stanowisko pokojówka. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi gościnnych dla osób z doświadczenia i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Konstancja

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • kompleksowe sprzątanie w pokojach gościnnych w trakcie ich pobytu oraz przygotowanie pokoi dla nowych gości
  • zmiana pościeli, ręczników
  • odkurzanie, mycie podłóg
  • sprzątanie i odkażanie łazienki
  • uzupełnianie upominków

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • dokładność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność wyrabiania się w wyznaczonym czasie

Oferta:

  • umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • wsparcie przy organizowaniu przejazdu
  • opieka polskojęzycznego personelu
  • zapewnione i respektowane prawo do urlopu
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: zeitmann.447295@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-niemcy-id241925.html

ID ogłoszenia: 2154099efb9d875