€ od 9,30 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla pracownika służb drogowych Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 02:18

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku pracownik służb drogowych w Stuttgarcie. Ogłoszenie dla Polaków przy obsłudze pojazdów służb drogowych.

Stanowisko: Pracownik służb drogowych

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: do końca bieżącego roku obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9,30 euro brutto, natomiast od 1 stycznia 2015 stawka wzrasta do 9,50 euro brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie obsługiwać pojazdy służb drogowych.
  • Celem pracy osoby zatrudnionej będzie odśnieżanie i posypywanie dróg solą jak również utrzymywanie ich w należytej czystości.
  • Zadaniem będzie dbanie o samochód służbowy – przeprowadzanie czyszczenia i odpowiedniej konserwacji

Wymagania:

  • gotowość do pracy w święta oraz weekendy
  • obowiązkowo dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • atutem będzie posiadanie licencji na obsługę wózka widłowego
  • doświadczenie jako mechanik samochodowy lub mechanik maszyn rolniczych

Oferujemy:

  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
  • 150 godzin w miesiącu
  • możliwość wypracowywania godzin dodatkowych
  • zapewniony płatny urlop
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • rekrutacja@koncepcja.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-sluzb-drogowych-2582108.html

ID ogłoszenia: 69354600b9874f77