€ wysokie

Dam fizyczną prace w Niemczech jako pracownik obsługi lotniska, bagażowy Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2015 00:47

Pilnie poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Niemczech na lotnisku w  Monachium przy obsłudze bagaży. Zatrudnienie przy rozładunku oraz załadunku luków bagażowych w samolotach.

Szukasz pracy w Niemczech?
Potrafisz swobodnie porozumiewać się w języku niemieckim?

Pracownik obsługi lotniska (obsługa bagażowa)
Gdzie będziesz pracował? Niemcy, lotnisko w Monachium

Zadania na stanowisku:

• załadunek/rozładunek bagażu z luków bagażowych samolotów
• transport bagażu, załadunek i rozładunek na taśmy bagażowe
• współpraca ze wszystkimi służbami lotniskowymi

Od Kandydatów oczekujemy:

• komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (poziom min. B1)
• ponadprzeciętnej dokładności i wydajności pracy oraz dużej tężyzny fizycznej
• pracowitości oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym
• zaświadczenia o niekaralności
• gotowości wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym systemem premiowym
• umowę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
• pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
• zakwaterowanie z dopłatą od pracodawcy
• solidne szkolenie, zdobycie cennych kwalifikacji!

ID ogłoszenia: 33455dace5921158

1 odpowiedź na “Dam fizyczną prace w Niemczech jako pracownik obsługi lotniska, bagażowy Monachium”

  1. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą proszę o kontakt 735411001 lub miro11@onet.pl
    lub adres na który mam wysłać swoje CV.

    Pozdrawiam
    Sawka Mirosław