€ od 10,25€/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech jako pracownik zieleni miejskiej, Vreden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Vreden
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2018 04:48
  • Wygasa: 5 dni, 23 godzin

Agencja „Concept Plus” dla kontrahenta z Vreden poszukuje kandydatów do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku pracownika zieleni miejskiej.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik zieleni miejskiej (k/m) – Niemcy
Miejsce pracy: Vreden, Dolna Saksonia

Zakres obowiązków:

• Oranie
• Koszenie trawy
• Obsługa ładowarek ręcznych
• Obsługa maszyn ogrodniczych/rolniczych
• Prace porządkowe

Wymagania:

• Doświadczenie w branży ogrodniczej i rolniczej
• Doświadczenie w obsłudze maszyn
• Prawo jazdy (+ na prowadzenie traktorów mile widziane)
• Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Zatrudnienie na dłuższy czas
• Stawkę 10,25 euro brutto/h, po 2 miesiącach wzrost stawki
• Bardzo dobre warunki mieszkaniowe
• Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. +48 52/522 80 50

ID ogłoszenia: 8105acdf6ec44d4e